Daugeliui žmonių, turinčių šunis, nuostabą kelia faktas, jog šunį nuo blogų įpročių galite atpratinti vos per kelias minutes. Kodėl to negalite padaryti dresavimo mokyklose pas „profesionalius” trenerius?

Todėl, kad Jus džiugina net ir lėtas progresas, o dresuotojams, neskubantiems mokyti Jūsų šuns, tampate pelningesniu klientu!
Knygos „Šunų dresavimas” tikslas – pateikti Jums suprantamą ir efektyvią programą, kuri padės suprasti ir treniruoti savo šunį, naudojantis mano ilgus metus praktikuojama sistema.
Jeigu iki šiol šunį vedžiojate pavadėliu, vadinasi nekontroliuojate jo. Tai reiškia, kad nesate šuniui lyderis ir tai atsispindės kiekvienoje situacijoje.
Perskaitę knygą, išmoksite metodiką, kurios neišgirsite dresavimo mokyklose. Ją iki šiol naudojo tik dresūros profesionalai.
Dabar šia sistema galite naudotis ir Jūs, norėdami visiškai kontroliuoti savo augintinį.
NEMOKAMA PAMOKA
Jeigu Jūsų šuo (kaip ir dauguma šunų) turi įprotį šokinėti ant žmonių, pakvieskite jį prie saves ir paraginkite užšokti, t.y. atsiremti į Jus priekinėmis kojomis. Tuomet suimkite jo letenas ir truputį suspauskite (tik nespauskite per smarkiai, kadangi šunų letenos itin jautrios). Paleiskite tik tuomet, kai augintinis pradės inkšti arba muistytis. Paleidę šunį, paglostykite, pagirkite ir pakvieskite užsokti dar kartą. Vidutiniškai jau po 4 kvietimo, šuo ant Jūsų nebešoks. Jeigu šią procedūrą kartu su šeimos nariais kartosite penkias dienas iš eilės, šuns įprotis šokinėti dings visam laikui.
RODYTI PAMOKĄ
Šeimininkų atsiliepimai, kurie sėkmingai pasinaudojo šia dresūros sistema
Tai žmogus, turbūt, visą savo gyvenimą atidavęs šunims. Kiek tenka matyti Artūrą dirbantį, stebiuosi, kaip lengvai jam paklūsta pirmąkart dresuojami šunys ir kaip greitai visiems savo augintiniams tampa pripažintu šeimininku, o taip pat ir geriausiu draugu. Dažniausiai sunku savo žinias ir profesionalumą perteikti vienoje knygoje, bet Artūrui tai pavyko - paprastai ir aiškiai aprašyti visą dresūros metodiką. Perskaičiusi Šunų dresavimą", džiaugiuosi, kad atsirado knyga, kurią galėsiu rekomenduoti savo draugams bei klientams. Jūratė Daujotienė Šunų dresuotoja
Kai tik pradėjau taikyt Jūsų metodus tai buvo nelengva, nes labai mūsiškis priešinosi, bet po 2-3 dienų pradėjo keistis, o dabar tai pasaka. Ačiū. Olga
Aš tai išvis apakęs, kaip mano šuo pradėjo klausyt. Pradėjau džiaugtis, kad turiu šunį :D Mantas
Su Berniu i dresūros pamokas vaikščiojom apie puse metų. Ten jis visai klausydavo, bet namie, o ypač kai žinodavo, kad negaus maisto atlikęs bet kokią komandą, tai darydavo betką:) Ir dar, kaip Jūs knygoj rašėt apie pavadėlio tempimą, tai čia labai įprastas dalykas man atrodė, bet po kelių savaičių su Jūsų sistema labai klusnus, o ypač namie ramus pasidarė. Agnė